Dlaczego przewodniczący ZZ oszukują swoich członków

Dlaczego przewodniczący ZZ oszukują swoich członków

Postprzez sekretarz 7 sie 2008, o 09:59

W ZEC Bydgoszcz S.A. związki zawodowe: solidarność, energetycy, dozór oraz ruch ciagły żądały w marcu 2008 roku wzrostu wynagrodzeń rzędu 15-16 %, gdyż ich zdaniem, niższe nie rekompensują wzrostu inflacji a co za tym idzie wzrostu kosztów utrzymania pracowników i ich rodzin.
Dlaczego trzy związki poza ruchem ciągłym ;) , zgodziły się na gwarantowaną podwyżkę w wysokości 32 zł dla pracownika ( ok 1,5% wzrostu wynagrodzeń - TO NIE POMYŁKA, 10 RAZY MNIEJ NIŻ ŻĄDAŁY W MARCU ) natomiast pozostałą kwotę wynikającą z realizacji 6% wskaźnika wynagrodzeń (110 zł średnio na pracownika) postanowiły oddać do dyspozycji kierownictwa celem uznaniowego podziału tzw. "twarzówka" :o Można zrozumieć intencje związku dozoru gdyż z nazwy reprezentują interesy ścisłego kierownictwa :lol: ..........Kogo reprezentuje w ZEC Bydgoszcz S.A. związek zwodowy: Solidarność i Związek Energetyków i dlczego nie chce porozumienia z jedynym związkiem zawodowym reprezentującym interesy zwykłych pracowników. :cry:
Ostatnio edytowano 7 sie 2008, o 12:23 przez sekretarz, łącznie edytowano 3 razy
sekretarz

Re: Dlaczego przewodniczący ZZ oszukują swoich członków

Postprzez KingKong 7 sie 2008, o 12:09

Znam przewodniczącego solidarności, ma wszytskich i wszystko w d...e, dla niego liczą się tylko jego interesy. Jego motto: "Jak sobie nie radzisz, to ja tobie nie pomogę,. Miejsce na świecie jest tylko dla silnych." Podwyżkę dla pracowników załatwił na spółkę z dozorem i energetykami tak, żeby mógł sobie podnieść pensję o 500 zł.
Podziwiam wszystkich , którzy jeszcze należą do solidarności. Trzeba mieć nie lada samozaparcie aby wierzyć takiej g.....e. Albo trzeba być "myślącym naczej". Ja też należałem do solidarności, ale odpowiednio szybko przejrzałem na oczy. Zdążyłem się wypisać w czasach "rządów " w ZECu jeszcze większego złodzieja.
Solidarność w ZECu jest g...o warta, g...o śmierdzi a ja nie lubię wąchać smrodu.
Radzę panu przewodniczącemu solidarności aby nie pokazywał się u nas na EC II bo go tu nikt nie lubi. Pamiętamy jeszcze jak w czasach kartkowych zarząd stemidu obżerał się za nasze pieniądze w bufecie. Po ostatnich podwyżkach widzę, że złodziejska mentalność i zakłamanie pozostało.

Tych co załatwili mi w tym roku 60 zł. podwyżki
pozdrawiam 3 x NIE :
....zwykle, ....uprzejmie, ....dziękuję :evil:
KingKong

Re: Dlaczego przewodniczący ZZ oszukują swoich członków

Postprzez schutze 1 lip 2010, o 18:44

Motto przewodniczącego Solidarności brzmi "Ja wam załatwiłem..",,, gówno załatwił, zwykły burak, słoma z butów!!
schutze

Powrót do Sprawy związkowe