środa, 22 września 2021
Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego
Związek:
Pozostałe:
Wyszukiwarka:


Losowe zdjęcie
173 Warszawa 2008.11.05.
173 Warszawa 2008.11.05.

» zobacz zdjęcie
» wejdź do działu
Strefa Związkowca
Login:

Hasło:





» Zapomniałem hasło
Polecamy

 

Ramowy rozkład czasu pracy
na rok 2021

 

 

 

 

 

 

Newsletter:
E-mail:




Zarząd ZZ PRC w Bydgoszczy
Jesteś w: Zarząd ZZ PRC w Bydgoszczy

Zarząd ZZ PRC w Bydgoszczy

Tomasz Strzębała - przewodniczący

 KOM: 694-374-534

 t.strzebala@zzprc.bydgoszcz.pl

BIURO: +48 (52) 372-86-97

 biuro@zzprc.bydgoszcz.pl                           

deklaracja członkowska 

 

 ZARZĄD ZZPRC

 Sławomir Smykowski - z-ca przewodniczącego

 (WEM) email: s.smykowski@zzprc.bydgoszcz.pl

 

 Jarosław Przybylski – sekretarz

 (WEK) – email: j.przybylski@zzprc.bydgoszcz.pl

 

 Rafał Baszyński – skarbnik

 (WEM) – email: r.baszynski@zzprc.bydgoszcz.pl

  

Bogdan Walkowiak - członek zarządu

 (WEM) – email: b.walkowiak@zzprc.bydgoszcz.pl

 

 KOMISJA REWIZYJNA

Maciej Kwieciszewski – przewodniczący

(WEK) – email: m.kwieciszewski@zzprc.bydgoszcz.pl

 

 Adam Bembnista – członek komisji rewizyjnej

 (WEK) – eamil: a.bembnista@zzprc.bydgoszcz.pl

 

 Mariusz Grycan – członek komisji rewizyjnej

 (WEK) – eamil: m.grycan@zzprc.bydgoszcz.pl

 

 

Autor: Administrator


Drukuj
© Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego w Bydgoszczy - Wszelkie prawa
zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega